. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Інформація про заклад освіти
Четвер, 28.03.2024, 13:52

Офіційний сайт Запорізької гімназії № 80  Запорізької міської ради

Дата створення сайту 2011 р.

Наші контакти:

Адреса: вул. Магара, 5а, м. Запоріжжя, 69059

Email: shkola80@ukr.net

тел.: +8 (061) 769-80-25, +8 (061) 769-80-18,

Сторінка на порталі ІСУО https://zp.isuo.org/

Де ми знаходимося: Космічний мікрорайон, зупинка міського транспорту "Кінотеатр "Космос"

Шукайте нас на GOOGLE-мапі

"гаряча лінія" територіального відділу освіти Комунарського району - 2397168

"гаряча лінія" школи - 769 80 25 (Кот Вікторія Вікторівна)

Графік особистого прийому громадян

Ганзуленко Валентина Петрівна (директор школи)

ПОНЕДІЛОК 14 00 – 16 00

П’ЯТНИЦЯ 9 00 – 11 00

ПРО ШКОЛУ

- Кількість учнів

►ліцензована кількість -  327

►за санітарними нормами - 327

►фактична кількість -   616 (на 23.02.2023)

- В школі використовується зовнішня диференціація по паралелях. Відкриваються спеціалізовані класи для дітей з особливими потребами (ЗПР).  Зарахування до класів ЗПР здійснюється за результатами комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, яка проводиться при Інклюзивно-ресурсному центрі по Комунарському району міста Запоріжжя. Завідувач Комунарського ІРЦ Міроєвська Аліна Григорівна. Email: krpmpk@ukr.net

►Кадрове забезпечення: педагогічних працівників - 50 ; обслуговуючий персонал - 19 Докладніше про кадрове забезпечення тут.

Мова освітнього процесу - українська. Статут школи

Школа забезпечує  доступну і якісну  освіту всім школярам міста без винятку. Багаторічна практика школи в роботі з дітьми з особливими потребами  реалізує принцип успішного навчання всіх дітей незалежно від їх індивідуальних особливостей та можливостей.

Сьогодні колектив школи - це   висококваліфіковані педагоги, які  відрізняються високим рівнем професіоналізму,  умінням приймати нові умови, бути гнучкими, сучасними, толерантними.

Докладніше про навчальний заклад можна дізнатися та сторінці "Прозорість та відкритість діяльності навчального закладу.

Інформація про мережу класів на умови прийому до навчального закладу за посиланням "Прийом до школи"

Доступ до публічної інформації:

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит на отримання публічної інформації подається до територіального відділу освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Письмовий запит на отримання публічної інформації повинен містити:
1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

«  Березень 2024  »