. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Кадрове забезпечення
Сайт ЗОШ № 80 м. Запоріжжя
Понеділок, 15.07.2024, 08:17
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Мапа сайту

Бібліосвіт ЗЗСО 80

Психологічна

ІРЦ Комунарського

Про ІРЦ

Екстренна допомога

В двох словах

Освіта району

Оздоровлення дітей

Це ми

НАШІ СПРАВИ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

COVID-19

Офіційні посилання

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  станом на 01.09.2023

 

Адміністрація навчального закладу

Директор школи - Ганзуленко Валентина Петрівна (кваліфікаційна категорія: вища; педагогічне звання - "учитель-методист"; кандидат історичних наук) Забезпечує державну освітню політику навчального закладу. 

Контактний телефон 769 80 25, Email: shkola80@ukr.net

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

Кіндякова Ірина Вікторівна (кваліфікаційна категорія: вища; педагогічне звання - "старший учитель") - організовує та контролює процес навчання  школярів початкової школи  (1-4 кл.), їх загальноосвітню і трудову підготовку, всебічний розвиток і поведінку; перевіряє виконання навчальних планів і програм, якість знань, умінь і навичок учнів; здійснює керівництво методичною роботою з учителями школи.

Контактний телефон : 769 80 18, Email: shkola80@ukr.net

Кот Вікторія Вікторівна (кваліфікаційна категорія: ІІ (друга)  - організовує та контролює позакласну виховну роботу і дозвілля учнів школи, надає необхідну допомогу класним керівникам, вихователям та іншим працівникам школи, що залучаються до проведення виховної роботи з учнями, підтримує зв'язки з позашкільними установами, громадськими організаціями і державними органами, причетними до виховання молоді.

Контактний телефон : 769 80 25, Email: vikakot514@gmail.com

Старченко Оксана Сергіївна (кваліфікаційна категорія - спеціаліст) - впроваджує інформатизацію та цифровізацію в заклад освіти; організовує та контролює процес навчання здобувачів освіти середньої ланки; перевіряє виконання навчальних планів і програм, якість знань, умінь і навичок учнів.

Контактний телефон : 769 80 18, Email: shkola80@ukr.net

Помічник директора з господарської частини

Василенко Олена Анатоліївна - відповідає за збереження шкільних будов і майна, матеріальне забезпечення навчального процесу, санітарний стан школи, протипожежну безпеку, правильну організацію роботи обслуговуючого персоналу.

Контактний телефон : 769 80 25, Email: shkola80@ukr.net

Соціально-психологічна служба 

Безкибальна Дар'я Олегівна - практичний психолог школи.  Email: bezkibanadasha@ukr.net (сторінка психологічної служби на сайті школи)

Бондаренко Галина Гаврилівна - соціальний педагог школи.  Email: bondarenkog624@gmail.com

Педагогічний колектив школи:

Безкибальна Дар'я Олегівна - психолог

Кваліфікаційна категорія - ІІ (друга)

_______________________________________________

Бондаренко Галина Гаврилівна - учитель ОТМ

Кваліфікаційна категорія: І( перша)

________________________________________________

Бєлова Олена Миколаївна - вихователь ГПД

Кваліфікаційна категорія - І (перша)

________________________________________________

Бородай Оксана Івнівна - учитель математики та інформатики

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

___________________________________________________

Буднік Карина Валентинівна - логопед

Кваліфікаційна категорія - : вища

___________________________________________________

Вітко Наталія Петрівна - вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія : вища

___________________________________________________

Воробйова Людмила Вікторівна - учитель географії

Кваліфікаційна категорія: вища,

Педагогічне звання "старший учитель"

___________________________________________________

Гаджилова Ілона Едуардівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

___________________________________________________

Гайдай Олена Миколаївна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

_________________________________________________

Гаркуша Наталія Вікторівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

___________________________________________________

Григоровський Олександр Володимирович - учитель фізкультури

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

___________________________________________________

Дембицька Наталія Вікторівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: вища

___________________________________________________

Зайковська Лариса Іванівна - вчитель музичного мистецтва

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання "Старший учитель"

__________________________________________________

Карпачова Наталія Ярославівна - учитель української мови та літератури

Кваліфікаційна категорія: вища,

Педагогічне звання "Учитель-методист"

____________________________________________________

Касян Ірина Іванівна - учитель фізики

Кваліфікаційна категорія:вища

Педагогічне звання "Учитель-методист"

___________________________________________________

Ковальова Олена Дмитрівна - учитель історії та права

Кваліфікаційна категорія: вища,

Педагогічне звання "Старший учитель"

___________________________________________________

Ковальчук Яна Миколаївна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

___________________________________________________

Копицина Наталія Василівна - учитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання "Старший учитель"

_____________________________________________________

Коржос Інна Миколаївна - учитель біології

Кваліфікаційна категорія: вища

_______________________________________________

Кот Вікторія Вікторівна - учитель української мови та літератури

Кваліфікаційна категорія - ІІ (друга)

_______________________________________________

Кочіна Жанна Іванівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання "Старший учитель"

____________________________________________________

Кривова Світлана Дмитрівна - учитель історії та права

Кваліфікаційна категорія: вища

_____________________________________________________

Кучеренко Тетяна Олексіївна - учитель математики

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

____________________________________________________

Легонькова Тетяна Володимирівна - учитель української мови та літератури

Кваліфікаційна категорія: вища

___________________________________________________

Лисенко Анастасія Сергіївна - учитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: ІІ (друга)

___________________________________________________

Мартієнко Маргарита Олександрівна - учитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

____________________________________________________

Нікуліна Анна Олексіївна - логопед

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання: "Учитель-методист"

____________________________________________________

Перетятий Олександр Володимирович - учитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання: "Учитель-методист"

____________________________________________________​

Плецис Вікторія Валентинівна - учитель зарубіжної літератури

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання "Старший учитель"

____________________________________________________

Полтавська Анжела Борисівна - учитель української мови та літератури

Кваліфікаційна категорія: вища

____________________________________________________

Попова Вікторія Олександрівна - учитель хімії

Кваліфікаційна категорія: ІІ (друга)

_____________________________________________________

Ромащенко Тетяна Миколаївна - учитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання: "Старший вчитель"

____________________________________________________

Рудченко Наталія Миколаївна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: вища

___________________________________________________

Солонська Ірина Анатоліївна - учитель математики

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання: "Вчитель-методист"

___________________________________________________

Сорокіна Олена Володимирівна - учитель трудового навчання

Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічне звання: "Вчитель-методист"

___________________________________________________

Сосновська Вікторія Анатоліївна - учитель англійської мови

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

_______________________________________________________

Старченко Оксана Сергіївна - педагог-організатор

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

__________________________________________________

Сухова Владислава Олександрівна - педагог-організатор

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

__________________________________________________

Тихомиров Сергій Володимирович - учитель трудового навчання

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

______________________________________________________

Харченко Світлана Степанівна - вчитель зарубіжної літератури

Кваліфікаційна категорія - вища

Педагогічне звання: "Учитель-методист"

__________________________________________________

Хачуєва Вікторія Володимирівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія - ІІ (друга)

____________________________________________________

Шатунова Алла Федорівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

___________________________________________________

Шкура Тетяна Михайлівна - учитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія : вища

____________________________________________________

Ярошенко Тетяна Олексіївна - учитель фізичної культури, ритміки

Кваліфікаційна категорія: І (перша)

 

Технічний персонал навчального закладу:

Кондратьєва Тамара Федорівна - гардеробниця

Бондар Сергій Адамович - електромонтер

Бродський Володимир Йосипович - сторож

Бут Любов Михайлівна - тех. працівник

Горб Наталія Олександрівна - тех. працівник

Зарянов Олександр Анатолійович - робочий

Міняйло Віра Іванівна - робоча

Оробей Ірина Броніславівна - тех. працівник

Остащенко Валентина Іванівна - бібліотекар

Перевалова Олена Леонідівна - тех. працівник

Петраш Кристина Геогріївна - мед.сестра

Сємянік Ольга Аріф-Мамедівна - гардеробниця

Лисечко Володимир Анатолійович - сторож

Утюшев Федір Ішахович - робітник

Шабельник Людмила Сергіївна - тех. працівник

 

Пошук на сайті

Ел. скриня довіри

Набір у 1 клас

Дистанційне навчан

Доброчесність

fb Творче середови

Пришкільний табір

Електронний журнал

Майстерня розваг

УВАГА! УВАГА!

Вхід на сайт

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят

Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz