. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Олімпіади
Сайт ЗОШ № 80 м. Запоріжжя
Середа, 19.06.2024, 06:33
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Мапа сайту

Бібліосвіт ЗЗСО 80

Психологічна

ІРЦ Комунарського

Про ІРЦ

Екстренна допомога

В двох словах

Освіта району

Оздоровлення дітей

Це ми

НАШІ СПРАВИ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

COVID-19

Офіційні посилання

 

2020-2021

предметні олімпіади скасовано

Наказ Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від  10.11.2020 №45 "Про скасування наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від  19.10.2020 № 408"

 

2019-2020

районний етап предметних олімпіад

предмет  учень  клас місце вчитель
1 фізика  Лютий Давид 7-А ІІІ Касян І. І.
2 математика Осатюк Давид 6-А ІІІ Кучеренко Т. О.
3 укр.мова Заїка Валерія 7-А ІІІ Карпачова Н. Я.
4 укр.мова Ржевська Ольга 8-А ІІІ Полтавська А. Б.
5 географія Євсікова Ольга 8-А ІІІ Воробйова Л. В.
6 географія Маранді Андрій 8-А ІІІ Воробйова Л. В.
7 Завці Біблії Миколайчук Павло 9-А

І м. - районний етап

ІІ місце - обласний етап 

Ковальова О. Д.
8 рос.мова Грицай Яна 8-А ІІІ Кіндякова І. В.
9 правознавство Свідлова Ксенія 11-А ІІІ Кривова С. Д.

2018-2019

районний етап предметних олімпіад

предмет учень клас   учитель місце
1 українська мова та література Доценко Марія 9   Полтавська А. Б. ІІІ
2 біологія Уддін Атахар 9   Коржос І. М. ІІІ
3 історія Миколайчук Павло 8   Ковальова О. Д. ІІ
4 інформатика Сур Максим 9   Мороз С. І. ІІІ
5 фізика Соснін Федір 9   Касян І. І. ІІІ
6 обслуговуючий труд  Доценко Марія 9

 

Цюрко З. М. І
7

англійська мова

Сур Максим

9   Ромащенко Т. М. ІІІ
8

англійська мова

Іванісов Владислав 10   Ромащенко Т. М. ІІІ
9

географія

Зібаров Михайло 8   Воробйова Л. В. ІІІ
10

географія

Скачков Дмитро 8   Воробйова Л. В. ІІІ

2017-2018

районний етап предметних олімпіад

Предмет Учень клас вчитель результат 
1 обслуговуюча праця Цеброва Руслана 9 Цюрко З. М. ІІ
2 фізика Соснін Федір 8 Касян І. І. ІІІ
3 екологія Капустінва Анна 11 Воробйова Л. В. ІІІ

2016-2017

районний етап предметних олімпіад

Педмет Учень Клас Вчитель Результат
1 російська мова Семенова Маріанна 9 Плецис В. В. ІІІ
2 історія України Канайкін Дмитро 9 Ковальова О. Д. ІІІ
3 англійська мова Барнс Ендрю 11 Копіцина Н. В. ІІІ
4 географія Іванісов Владислав 8 Воробйова Л.В. ІІІ
5 математика Соснін Федір 7 Ганюкова К. С. ІІІ
6 інформатика Шевердінкін Ілля 10 Бородай О. І. ІІІ
7 фізика Соснін Федір 7 Касян І. І. ІІІ
8 трудове навчання Вагуріна Катерина 9 Цюрко З. М. ІІ

2015-2016

обласний етап предметних олімпіад

Предмет Учень Клас Вчитель Результат
1 англійська мова Барнс Ендрю 10-А Копіцина Н. В. ІІІ

районний етап предметних олімпіад

Предмет Учень Клас Вчитель Результат
1 англійська мова Барнс Ендрю 10-А Копіцина Н. В. І
2 математика Соснін Федор 6-А Ганюкова К. С. ІІІ
3 історія Шевченко Вероніка 8-А Ковальова О. Д. ІІІ
4 хімія Іванісов Владислав 7-А Попова В. О. ІІІ
5 обслуговуюча праця Капустіна Анна 9-А Цюрко З. М. ІІ
6 хімія Потапов Данило  7-А Попова В. . ІІІ
7 географія Вагуріна Катерина 8-А Воробйова Л. В. ІІІ

2014-2015

районний етап предметних олімпіад

№з/п

Предмет

Учень

Клас

Вчитель

Результат

  1.  

креслення

Олехнович Даяна

11а

Бондаренко Г.Г.

І

  1.  

географія

ШевердінкинІлля

Воробйова Л.В.

ІІІ

  1.  

фізика

ШляховськийСтаніслав

Касян І.І.

ІІІ

  1.  

Войнов Артем

ІІІ

  1.  

інформаційні технології

ОлехновичДаяна

11а

Познякова О.І.

ІІІ

  1.  

англійська мова

Барнс Ендрю

Копицина Н.В.

ІІІ

  1.  

українська філологія

Сидоренко Анастасія

Карпачова Н.Я.

ІІІ

  1.  

Никифорова Світлана

11а

Полтавська А.Б.

ІІІ 

2013-2014

районний етап предметних олімпіад

  1.  

 англійська мова

Барнс Ендрю

Копицина Н.В.

І

  1.  

географія

Шевляков Василь

11а

Воробйова Л.В.

ІІІ

  1.  

Андрєєва Марія

ІІІ

  1.  

Бахарєва Олена

ІІІ

  1.  

креслення

Доля Дмитро

11а

Бондаренко Г.Г.

І

  1.  

української філології

Сидоренко Анастасія

Карпачова Н.Я.

ІІІ

  1.  

Никифорова Світлана

10а

Полтавська А.Б.

ІІ 

  1.  

російської філології

Тимчук Ірина

10а

Баришнікова Т.А.

ІІІ

  1.  

правознавства

Костіна Поліна

Кривова С.Д.

ІІІ

  1.  

історія

Ковальов Павло

Кривова С.Д.

ІІІ

  1.  

Доля Дмитро

11а

Ковальова О.Д.

ІІІ

  1.  

фізичної культури

Люткевич Таїсія

10а

Григоровський О.В.

ІІ

  1.  

обслуговуючій праці

Манолідіс Вікторія

Цюрко З.М.

ІІ

Пошук на сайті

Ел. скриня довіри

Набір у 1 клас

Дистанційне навчан

Доброчесність

fb Творче середови

Пришкільний табір

Електронний журнал

Майстерня розваг

УВАГА! УВАГА!

Вхід на сайт

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят

Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz