. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Методична робота
Середа, 24.04.2024, 03:16

Участь учителів ЗОШ 80 у IX Міській виставці педагогічних технологій у 2019-2020 навчальному році

Тема: Формування позитивного життєвого досвіду шляхом впровадження метапредметного навчання.

Колектив учителів

Воробйова Людмила Вікторівна -  учитель географії та екології, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель»

Карпачова Наталя Ярославівна - учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», методист

Касян Ірина Іванівна  - учитель фізики та основ здоров’я, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Кривова Світлана Дмитрівна - учитель історії та правознавства, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Коржос Інна Миколаївна -  учитель біології, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Ромащенко Тетяна Миколаївна - учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель»

Тема: Інтергративне навчання молодших школярів  з ООП  (на прикладі курсу «Корекція розвитку» та предмету «Я досліджую світ» в 2 класі ЗПР)

Гаркуша Наталя Вікторівна -  учитель початкових класів, спеціаліст

Безкибальна Дарʼя Олегівна - практичний психолог, друга категорія

Тема  «Від звуку до літери».

Буднік Карина Валентинівна-  вчитель-логопед, перша категорія

Тема «Використання еколого-краєзнавчих матеріалів як засіб формування компетентної особистості на уроках англійської мови»

Копицина Наталія Василівна - учитель англійської мови, вищої категорії, старший вчитель

Тема «Застосування елементів гри  на уроках  математики у дітей з ООП (затримка психічного розвитку) в класах ІПК»

Гаркуша Наталя Вікторівна - учитель початкових класів, спеціаліст

Тема «Система корекційно-розвивальних вправ  для учнів із затримкою психічного розвитку у класах інтенсивної педагогічної корекції»

Зінченко Жанна Іванівна - учитель початкових класів, вищої категорії

Тема «Використання дидактично-розвивальної  гри «Світ книг» у формуванні читацьких навичок молодших школярів»

Зінченко Ольга Євгенівна - учитель початкових класів, спеціаліст

Тема: «RAFT – технологія як один із прийомів розвитку критичного мислення на уроках української літератури»

Колектив учителів:

Полтавська Анжела Борисівна, вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія, спеціаліст вищої категорії

Легонькова Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури,  спеціаліст першої категорії

Кот Вікторія Вікторівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Тема: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках російської мови та літератури шляхом впровадження технології розвитку критичного мислення як засобу успішної реалізації вимог нового Державного стандарту з предмету»

Плецис Вікторія Валентинівна - учитель російської мови та літературикатегорія, вища категорія, старший учитель

Тема «Використання методу сенсорної інтеграції на уроках англійської мови з дітьми з затримкою психічного розвитку»

Черновол Ольга Григорівна, вчитель англійської  мови, спеціаліст

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

►Участь учителів ЗОШ № 80  у VIII міській виставці педагогічного досвіду "Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень в контексті реалізації концепції Нової української школи" 2017-2018"

►Сертифікат сайта “Шкільне життя” – безкоштовно для творчих вчителів

► Матеріали учасників  VII міської виставки педагогічного досвіду 2015-2016

ПОЧАТКОВІ КЛАСИ

Зінченко Жанна Іванівна - вчитель початкових класів ЗОШ 80 м. Запоріжжя.

Тема досвіду "Текстоцентричний підхід до вивчення української мови у початкових класах інтенсивної педагогічної корекції".

Номінація: "Компетентісна освіта: початкова та дошкільна"

Опис та матеріали досвіду

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Карпачова Наталія Ярославівна, Легонькова Тетяна Володимирівна - вчителі української мови та літератури ЗОШ 80 м. Запоріжжя.

Тема досвіду "Формування креативної компетентності як здатності до творчого разв"язання навчальних задач".

Номінація "Дидактичне наповнення"

Акрокросворди

Ребуси

ФІЗИКА

Касян Ірина Іванівна - вчитель фізики ЗОШ № 80 м. Запоріжжя.

Тема досвіду: "Шляхи підвищення якості знань та інтересу до навчання на уроках фізики учнів, що мають трудності у навчанні".

Номінація "Дидактичне наповнення"

Зразки карток 7 клас

Зразки карток 8 клас

Зразки карток 9 клас

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Плецис Вікторія Валентинівна - вчитель російської мови та літератури ЗОШ № 80 м. Запоріжжя.

Тема досвіду: "Формування ключових компетеностностей учнів на уроках російської мови та літератури шляхом впровадження технології розвитку критичного мислення як засобу успішної реалізації вимог нового Державного стандарту з предмету".

Номінація "Специфіка навчальних предметів".

Опис досвіду

Розробка уроку "М. Ю. Лермонтов "Песня про царя Ивана Васильевича.."

Презентація уроку

Розробка уроку "Сложноподчиненное предложение"

Презентація до уроку

Розробка уроку "Имя числительное как часть речи"

Презентація до уроку

Розробка уроку "Ранние произведения М. Горького. "Макар Чудра". Истинная и ложная свобода в понимании автора"

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Копіцина Наталія Василівна, Ромащенко Тетяна Миколаївна  вчителі англійської мови ЗОШ № 80 М. Запоріжжя.

Тема досвіду: "Роль позакласної роботи з англійської мови у формуванні патріотичних особистостей учня в умовах сучасної школи". Номінація "Специфіка навчальних предметів"

Опис досвіду

Тема "Mother’s Day in Great Britain and in Ukrainу"

коменарі до проведення предметного тижня