. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Шкільна служба порозуміння
Середа, 24.04.2024, 02:28

Шкільна служба порозуміння починає свою роботу.

Як ми проходили навчання

Ми дякуємоЗапорізькій обласній громадській організації "ФЛОРЕНС" за таку можливість.

Ми з великим задоволенням втілимо даний проект в життя!

А ось і ми!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні учні нашої школи, хочемо сповістити Вас про те, що в нашому навчальному закладі працює ШКІЛЬНА СЛУЖБА ПОРОЗУМІННЯ.

Шкільна служба порозуміння (ШСП) – це команда підготовлених учнів-посередників (медіаторів), які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло прийняття рішень, – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

Наша служба має назву«FireFox».

Координатор нашої ШСП є практичний психолог Безкибальна Дар’я Олегівна, яка допоможе Вам звернутися з різними питаннями та записатися на медіацію.

Медіація - це добровільний і конфіденційний процес, у якому нейтральна третя особа (медіатор) допомагає сторонам знайти взаємоприйнятний варіант вирішення конфліктної ситуації, що склалася.

Шкільна медіація - це, мабуть, найменш конфліктний і найбільш миролюбний спосіб заздалегідь, ще до виникнення, «втопити» будь-який конфлікт. А якщо сварка уже почалася, то цей метод найефективніший для врегулювання у шкільномусередовищі.

Наш девіз:

«Ми завжди вперед йдемо,

ніколи не відстаємо!

Допомога перш за все.

Я,ти,ми-одне кільце»

Звернутися за додатковою інформацією ви можете до медіаторів служби порозуміння «FireFox» та практичного психолога школи Безкибальної Д.О. ( каб.15)

Як ми провели День доброти

«  Квітень 2024  »