. Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя - Пришкільний табір "Арт-мозаїка" 2021
П`ятниця, 26.04.2024, 08:19

Пришкільний табір "Арт-мозаїка-2021" об'єднав учнів ЗСШ № 7, ЗАЛ № 23, ЗОШ № 80, ЗОШ № 84.

Дитячий табір створений з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей.

Фотоальбом заходів можна переглянути за посиланням

Відкриття табору розпочалося з виготовлення листівок «Долоньки єднання». Пошта між загонами «Я бажаю всім…» дозволила учасникам табірної зміни познайомитись та налаштуватись на продуктивний відпочинок.

Кожен ранок починається зі спортивних руханок.

07.06 стартував "Кольоровий тиждень". Понеділок, 07.06 - червоний!

У День виховання екологічної свідомості відбувся конкурс виробів із природного матеріалу.

Вівторок, 08.06. - зелений

Середа, 09.06.  - синій та фіолетовий!

09.06 - Міжнародний день друзів. Театральні постановки та інсценування улюблених казок про дружбу. Відеозмагання між загонами.

1 загін

2 загін

3 загін

4 загін

Четвер, 10.06  - жовтий та помаранчевий!

Брейн-ринг «Юні знавці природи»

П'ятниця, 11.06 - рожевий!

День ігор та розваг у пришкільному таборі "Арт-мозаїка" був насиченим, цікавим та змістовним, а дітлахи з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

14.06.21 Всесвітній день донора крові. Інтелектуально-розважальна гра «Здоров’я - найцінніший скарб»

15.06.21День захисту людей похилого віку. Виготовлення святкових вітальних листівок для бабусь та дідусів

16.06.21День ляльки.  У пришкільному таборі "Арт-мозаїка" діти змагалися в конкурсі постановок лялькового театру.

Бондаренко Галина Гаврилівна провела захопливий майстер-клас із малювання ляльок-мотанок.

17.06.21День естетики та краси. Фестиваль «Міс та містер 2021». Конкурс моди «Літній настрій»

18.06.21День талантів. Фестиваль «Школа має таланти». Zoom-зустріч з іншими загонами

22.06.21 - День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні. Конкурс декламаторів поезії, прози «Ми пам’ятаємо…»

23.06.21Міжнародний Олімпійський день. Турнір гравців шахів та шашок. Спортивні змагання «Швидше! Вище! Сильніше!»

24.06.21 День безпеки життєдіяльності.

Літо — не привід забувати про правила поведінки на дорозі, з вогнем, на водоймах, або просто на дитячих майданчиках.

Інспектори Управління патрульної поліції в Запорізькій області провели для дітей пришкільного табору "Арт-мозаїка" на базі ЗОШ № 80 захоплюючі ігри, нагадавши правила безпечної поведінки.

Діти пообіцяли поліцейським слухатися батьків та бути обережними.

25.06.21 Міжнародний день моряка. Конкурс інсценізованої пісні. Відеозмагання між загонами

29.06.21 - До Дня Конституції України конкурс дитячого малюнка на асфальті «Моя чарівна Україна»

30.06.21Закриття табірної зміни. Урочистий захід закриття табірної зміни. «Залишаю вам на згадку» - скарбничка відгуків та побажань про життя в таборі

У пришкільному таборі активно функціонували лінгвістичні  гуртки. Діти із задоволенням вивчали англійську мову під керівництвом вчителів -  Копициної Н.В. та Ромащенко Т.М.

Табірна зміна завершена! Зичимо всім: вміти знайти джерело для натхнення, мати свою чітку позицію і не боятися її відстоювати, дбати про своє здоров’я та займатися улюбленою справою. Нехай вам вдасться втілити в життя найсміливіші бажання, а поруч завжди будуть вірні друзі та однодумці, які допоможуть і підтримають на шляху до успіху.
Удачі вам, віри в себе та яскравих позитивних емоцій!

«  Квітень 2024  »