. Архів матеріалів - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
Середа, 15.05.2024, 01:29

Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 88 89 90 91 92 »

Незважаючи що за вікном листопад, для всіх школярів  це гаряча пора, бо саме у листопаді у місті відбуваються районні тури предметних олімпіад. Остаточні результати будуть оприлюднені у грудні, але за попередньою інформацією ми уже можемо привітати наших учнів-призерів:

Барнса Ендрю (10-А клас) І місце з англійської мови

Сосніна Федора (6-А клас) ІІІ місце з математики

Шевченко Вероніку (8-А  клас) ІІІ місце з історії

Іванісова Владислава (7-А клас) ІІІ місце з хімії

Капустіну Анну (9-А клас) ІІ місце з обслуговуючої праці

Потапова Данила (7-А клас) ІІІ місце з хімії

Вагуріну Катерину (8-А клас) ІІІ місце з географії

Молодці! Ви наша гордість!

Переглядів: 443 | Додав: SoNata | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

Бути завжди у пошуці - відмінна риса учителя ЗОШ № 80. Нова тема роботи школи "Школа життєзнавства та соціальногу успіху" жваво обговорювалася на черговому засіданні. Ми впевнені, що талановитим, творчим та працьовитим , якими є педагоги школи, все буде під силу та з найкращим результатом!

Переглядів: 570 | Додав: SoNata | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

26.11.2015 При пітримці ІАМЦ м. Запоріжжя на базі  школи було проведено  семінар для психологів міста з досіду роботи школи у сфері інклюзивної освіти. Виступила психолог школи Адамчук Т. А.. Матеріали, запропоновані на семінарі, були зустрінуті з великою цікавістю. Слід зауважити, що школа протягом кількох років активно проводить подібні заходи для педагогів міста та готова і в майбутньому ділитися своїми наробками та досягненнями. Матеріали семінару були поширені серед педагогів та психологів міста. Матеріали тут.

Переглядів: 567 | Додав: SoNata | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

Ми хочемо поділитися враженнями про відвідування боулінг-клубу! Да, не тільки серйозні речі повинні супроводжувати нас, але й веселі, запальні та корисні! Вже другий раз ми побували у боулінг клубі "Капіталіст". Це було щось неймовірне! Кожен з нас зміг відчути себе справжнім спортсменом та навіть запальним гравцем :)) Дякуємо класним керівникам Копіциній Наталії Василівні та Ромащенко Тетяні Миколаївні за яскраві та незабутні хвилини! (фотоальбом)

Переглядів: 510 | Додав: SoNata | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

Чи знаєте Ви, що таке толерантність? Учні нашої школи знають та вчаться цьому кожен день. А може, дійсно, коли людина зрозуміє, що поруч з нею такі ж самі люди, як і вона, коли навчиться бути  відкритою, щирою, щедрою, доброзичливою, коли вона буде нести вогонь доброти та радості для себе та для оточуючих, може, дійсно, закінчаться сварки та війни? Як ви гадаєте?

Запрошуємо переглянути виставку малюнків та плакатів, що відбулася у школі (фотоальбом) А також пропонуємо завітати на годину спілкування у 6-Б клас, де учні разом із класним керівником Людмилою Вікторівною, вчаться буди добрішими та людянішими. (фотоальбом)

Переглядів: 553 | Додав: SoNata | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

25.11.2015 учні нашої школи були запрошені до Запорізького національного університету. Конференція за участю юних хіміків була проведена викладацьким складом кафедри хімії та біології ЗНУ. Висловлюємо подяку Луганській Ользі Василівні за цікаву пропозицію. Конференція включала проведення цікавих хімічних дослідів.  Наші хіміки показали непоганий результат та були нагороджені пам'ятними подарунками  :)))

Переглядів: 569 | Додав: SoNata | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.  Свято встановлено Указом Президента України № 872 від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Українi iдеалiв свободи i демократiї, збереження та донесення до сучасного i майбутнiх поколiнь об’єктивної iнформацiї про доленоснi подiї в Українi початку XXI столiття, а також вiддання належної шани патрiотизму й мужностi громадян, якi восени 2004 року та у листопадi 2013 року ˗ лютому 2014 року постали на захист демократичних цiнностей, прав i свобод людини i громадянина, нацiональних iнтересiв нашої держави та її європейського вибору»

Акцію "Ми громадяни вільної держави було проведено у школі" Кожен з нас мав можливість залишити  свій меседж та відповісти на питання "Що для тебе значить "Україна"?

Переглядів: 801 | Додав: SoNata | Дата: 21.11.2015 | Коментарі (0)

18 листопада 2015 року у школі відбувся шкільний відбірний етап інтелектуальної гри "Всезнайки" для учнів 3-4 класів. У грі брали участь команди 3-А , 3-Б, , 3-В, 4-А класів. завдання були складні, але цікаві.  Переможцем стала командра 4-А класу "Дружба". Наші вітання переможцям. Ми сподіваємось, ви зможете гідно представити школу на районному етапі,  (фотоальбом)

Рейтингова таблиця до вашої уваги

команда  1 тур математичний 2 тур мовознавчий 3 тур природознавчий 4 тур творча майстерня Всього  Місце
"Веселка" 3-А 0,5 2 0 2 4,5 3
"Дружба" 4-А 1 3,5 1 2 7,5 1
"Розумники" 3-Б 0,5 1.5 1,5 1.5 5 2
"Лідери" 3-В 0 2 0 3 5 2

Переглядів: 1572 | Додав: SoNata | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

Не перший раз учні школи допомагають українським військовим, які воюють на Сході. Разом із волонтерами та педагогами у вільний час розпочалася робота над черговою масувальною сіткою. Робота, дійсно, кропітка, але до неї долучиися учні всіх класів школи! Бережіть себе, наші захисники! Ми з Вами! Ми віримо у Вас! Слава Україні!

Переглядів: 540 | Додав: SoNata | Дата: 16.11.2015 | Коментарі (0)

У межах святкування Дня української писемності та мови проведено захід для учнів 7 класів  (вч. Карпачова Наталія Ярославівна). Всі присутні мали можливість поглинути в історію розвитку писемності, ознайомитися із тернистим шляхом формування та становлення української мови як мови української нації, мови вільного народу.

Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб.

І. Огієнко

Переглядів: 516 | Додав: SoNata | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

«  Травень 2024  »