. Батькам: це повинен знати кожний - 7 Лютого 2017 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
Вівторок, 30.04.2024, 05:53

Главная » 2017 » Лютий » 7 » Батькам: це повинен знати кожний
Батькам: це повинен знати кожний

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно за Законом України „Про освіту” відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи ЗОШ № 80 щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти.

1.         Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відзначає відсутніх у класному журналі, з вказанням причини відсутності.

2.         Батьки зобов’язані своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.

3.         Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках враховуються:

- медична довідка з печаткою лікаря і установи;

- Письмове повідомлення від батьків (1-2) дня;

7.         Адміністрація здійснює постійний контроль за веденням документації  та відвідуванням учнями навчальних занять та має право приймати відповідні заходи, регламентовані Законодавством України, до батьків та учнів, які  ухиляються від навчання.

Забезпечення відвідування навчальних занять та отримання загальної середньої освіти дітьми є обов’язком батьків, а не бажанням. Тільки власним належним вихованням та співпрацею з вчителями та суб’єктами соціальної роботи можна покращити якість навчання дітей.

Батьки повинні розуміти, що освіта насамперед потрібна їхнім дітям. І чи знадобиться вона в майбутньому чи ні, це також вирішувати не батькам. Діти, підростаючи, починають дивитися на світ під іншим кутом, мають інші наміри і плани щодо влаштування подальшого життя. І нікому іншому не дано це передбачувати, а шкільні роки не повернеш, і освіта, здобута в школі, ніколи не стане зайвою.

Просмотров: 540 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »