. День вшанування пам’яті Героїв Крут - 29 Січня 2022 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
П`ятниця, 03.05.2024, 21:30

Главная » 2022 » Січень » 29 » День вшанування пам’яті Героїв Крут
День вшанування пам’яті Героїв Крут

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут.

Особливістю бою під Крутами є те, що в ньому на захист Української Народної Республіки стали київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи супроти ворога, який мав багаторазову чисельну перевагу.

Саме тому бій під Крутами, незважаючи на те, що він завершився військовою поразкою для Української Народної Республіки, на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. Подвиг крутянців навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни.

З нагоди вшанування пам‘яті Героїв Крут в Запорізькій ЗОШ №80 були проведені єдині виховні години.

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут.

Просмотров: 148 | Добавил: vikakot514 | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2022  »