. Шкільний фестиваль патріотичної пісні - 17 Травня 2017 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
Субота, 04.05.2024, 04:59

Главная » 2017 » Травень » 17 » Шкільний фестиваль патріотичної пісні
Шкільний фестиваль патріотичної пісні

Традиційно в травні в школі проходить фестиваль патріотичної пісні. Сьогоднішне свято об‛єднало всіх учнів  школи. Це був справжній!!!  сплеск талантів. Журі, дійсно, було важко визначити переможців, бо кожний клас мав свою "родзинку" у виступі.

Наймолодшими учасниками фестивалю стали учні 3-А класу (класний керівник Шкура Т. М.) з піснею "Первым делом самолеты" (з чудового музічного кінофільму "Небесный тихоход"). Сучасна інсценіровка пісні із "живим" виконанням вразили суддів.

5-А клас (класний керівник Полтавська А. Б.) показав  яскраву костюмовану постановку пісні "Скажемо "НІ" -  війні!"

5-Б клас (класний керівник Ковальова О.Д.)  вразив піснею-памяттю "Десятый наш десантный батальон".

6-А клас (класний керівник Касян І. І.) виконав проникливу пісню "Мир без війни" в "живом" виконанні.

6-Б клас (класний керівник Легонькова Т. В.) продемонстрували чудову оригінальну постановку пісні "Разом і назавжди"

7-А клас  (класний керівник Копіцина Н. В.) вразили високим рівнем організації та виконавчої майстерності. У номері були задіяні учні підшефного 2-А класу. Композиція "Аист на крыше" була запрошена для участі в шкільному святі Останнього дзвоника.

7-Б клас (класний керівник Воробйова Л. В.) продемонстрували чудову пісню Наталії Май "Моя Україна".

8-А клас (класний керівник Ромащенко ҐТ. М.) показали чудовий флеш-моб під пісню "Перлина Україна"

Просмотров: 628 | Добавил: Admin | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2017  »