. Супергерої серед нас! - 9 Жовтня 2019 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
П`ятниця, 03.05.2024, 02:36

Главная » 2019 » Жовтень » 9 » Супергерої серед нас!
Супергерої серед нас!

Запорізька загальнооствітня школа № 80 – це територія зростання щастя! Щодня близько 600 дітей згуртовуються у колективи для навчання, пошуку, творчості, розвитку активної життєвої позиції. Наш шкільний сайт – це крок до відкритості шкільного навчально-виховного процесу. З метою підтримки творчих та технічних здібностей учнів, розвитку шкільного самоврядування учнями школи було прийнято рішення взяти участь у створенні власного шкільного відеоканалу. За кропітку роботу, цікавий контент наша команда отримала перемогу у районному конкурсі медіапроектів «Відеоканал Комунарської освіти»  (2018 р.) За результатами міського фестивалю-конкурсу "Культурне розмаїття Запорізького краю" (2018 р.) навчальний заклад посів ІІІ місце у номінації "Телевізійний матеріал". Юні журналісти 3-А класу стали переможцями ІІІ Міського конкурсу відеороликів "З любов’ю до рідного краю". Дві учнівські відеороботи виявились найкращими та посіли два перших місця. Запорізька загальнооствітня школа № 80 має стати учасником проекту YouthMediaLab задля розвитку в учнів ключових компетентностей нової української школи, серед яких вагомим спектром є загальнокультурна грамотність та інформаційно-цифрова компетентність, що передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією.

Ми готові до співпраці!

Просмотров: 554 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0