. Вартові безпеки. Патріотичний проект Мінмолодьспорт-ДПП - 5 Березня 2019 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
Субота, 04.05.2024, 18:01

Главная » 2019 » Березень » 5 » Вартові безпеки. Патріотичний проект Мінмолодьспорт-ДПП
Вартові безпеки. Патріотичний проект Мінмолодьспорт-ДПП

Цього року Національно-патріотичне виховання у співпраці із Департамент Патрульної Поліції України та Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації вперше проводитимуть Всеукраїнський дитячий поліцейський табір "Вартові безпеки"
приєднатися до події можна на сторінці проекту у Facebook
Патрульна поліція України одним з важливих напрямків своєї щоденної роботи визначила профілактичну роботу з дітьми та молоддю. Масштабний всеукраїнський проект "Шкільний офіцер поліції" та безліч менших проектів та активностей у містах яскраво свідчать про це. Однією із складових такої роботи є відвідування дитячих літніх таборів, де у цікавій та інтерактивній формі патрульні доносять дітям купу корисної інформації, зокрема про безпечне поводження на дорозі та у побуті, загрози дитячій безпеці тощо. Таке живе, неформальне спілкування дуже допомагає комунікації та є комфортним і зрозумілим для дітей. Саме тому цього року було прийнято рішення влаштувати тематичний поліцейський дитячий табір.

На учасників чекають:
-тренінгові заняття з безпечної поведінки
-заняття спортом та відпочинок біля моря
-здобуття базових навичок тактичної підготовки
-основи надання домедичної допомоги
-пізнавальне спілкування з поліцейсьми
-захоплюючий збір-похід
а також квести, спортивні змагання, ігри, інші цікаві та корисні активності, і море позивних вражень.

Учасниками відбору можуть бути діти віком від 14 до 16 років.

Для участі у відборі дитина має створити відеоролик, направлений на вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення. Після того, як ролик буде готовий, учасник має заповнити гугл-форму

Просмотров: 375 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »