. 11 Листопада 2015 - Сайт ЗОШ № 80 М. Запоріжжя
Субота, 04.05.2024, 04:46

Главная » 2015 » Листопад » 11

У межах святкування Дня української писемності та мови проведено захід для учнів 7 класів  (вч. Карпачова Наталія Ярославівна). Всі присутні мали можливість поглинути в історію розвитку писемності, ознайомитися із тернистим шляхом формування та становлення української мови як мови української нації, мови вільного народу.

Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб.

І. Огієнко

Переглядів: 510 | Додав: SoNata | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

Конкурс проводиться в двох номінаціях:

в номінації «Кращий малюнок» - 1-е, 2-е, 3-е місця;

в номінації «Краща фоторобота» - 1-е, 2-е, 3-е місця.

Умови конкурсу:

Темою дитячих творчих малюнків і фоторобіт є: «Світ без насилля», «Безпека у родині», «Ці руки не скривдять», «Зупинимо насильство разом», «Світ тварин очима дітей».

Учасниками Конкурсу можуть виступати учні шкіл, ліцеїв, гімназій та інших навчальних закладів міста у віці від 7 до 18 років, що представили свої роботи.

На конкурс приймаються:

малюнки на папері формату А4 (стандартний альбомний лист) у кольоровому виконанні;

фотороботи будь-якої техніки виконання, формату не менш ніж 21*30 см.

Всі роботи повинні бути підписані у правому нижньому кутку. Також просимо направити інформаційну довідку про учасника, а саме:

1. Прізвище, ім’я, по батькові.

2. Номер школи.

3. Вік, в якому класі навчається.

4. Адреса місця проживання з поштовим індексом; контактний телефон.

Термін подання робіт:

до 19.11.2015  (к.14 , к. 23)

Переглядів: 1832 | Додав: SoNata | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

Міський фотоконкурс "Життя в жовто-блакитних тонах"

І.  Напрями конкурсу

Конкурс проводиться за такими напрямами:

- «Я люблю свій рідний край» (світлини пам’яток історії, археології та культури, які, на думку автора, найкраще презентують рідне місто);

- «Мальовничий край» (фотографії природи, місць відпочинку та туристично привабливих об’єктів рідного краю);

- «У нас одна країна і в неї одна душа» (світлини, які, на думку автора, найповніше відображають національний дух і традиції нашої нації);

- «Переможець глядацьких симпатій» (у кожній номінації окремо).

ІІ. Вимоги до оформлення робіт

Для участі у фотоконкурсі приймаються тільки авторські фотографії (тобто зроблені власноруч) – не скопійовані з Інтернету (учасники конкурсу несуть відповідальність за достовірність даних про автора робіт). Участь може бути як індивідуальною, так і колективною.

До участі у фотоконкурсі приймаються роботи, подані відповідно до вимог та зроблені на території Запорізької області.

Фотографії можуть бути кольоровими і чорно-білими. Фотороботи повинні бути без оформлення (рамок, надписів, дати тощо) та монтажу за допомогою будь-яких дизайнерських програм і графічних редакторів. Допускається мінімальна обробка у фоторедакторі (корекція рівнів, контрасту, кольорового балансу).

Для завантаження конкурсних робіт необхідно звернутися до класного керівника або педагога-організатора

1) роботи будуть опублікувати на сторінці соціальної мережі https://www.facebook.com/

2) до конкурсної фотографії додаєтьс ... Читати далі »

Переглядів: 495 | Додав: SoNata | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)